Banyo Mobilyaları

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Banyo Mobilyaları | Banyo Dolapları | Banyo Rafları | Banyo Raf Üniteleri | Fiyatları

Banyo Mobilyaları, Banyomuz için en çok dikkat ederek aldığımız ürün aldığımız ürünler arasında yer almaktadır. Banyo Mobilyalarının başında Banyo Dolapları gelmektedir. Banyo Dolaplarını seçerken özellikle Yüksek ve nemli ortamda kabarmasına karşın dayanıklı t...

Banyo Mobilyaları | Banyo Dolapları | Banyo Rafları | Banyo Raf Üniteleri | Fiyatları

Banyo Mobilyaları, Banyomuz için en çok dikkat ederek aldığımız ürün aldığımız ürünler arasında yer almaktadır. Banyo Mobilyalarının başında Banyo Dolapları gelmektedir. Banyo Dolaplarını seçerken özellikle Yüksek ve nemli ortamda kabarmasına karşın dayanıklı türden olmasına dikkat edilmelidir. Banyo Dolaplarında Ağırlıklı Temizlik Malzemeleri ve gene Banyolarda Kullandığımız Tekstil ürünleri yer almaktadır. Banyo Tekstil ürünlerinde en çok dikkat edilmesi gerekenler ise Banyo Dolaplarında Banyo Raflarına Konulacak olan koruma bezler veya koruma örtülerdir. Koruma Örtüleri Banyo Dolapları içerisinde yer alan Dolap Raflarına serilmesi suretiyle Ahşap malzemenin Havlu veya Bornoz gibi ürünlere temasını önlemek için önemlidir. Banyo Dolaplarında Lake Beyaz veya Lake dediğimiz Ahşap Malzeme çok fazla kullanılmaktadır ve dikkat edildiyse Banyo Dolapları direk olarak Duvara Monte edilen veya en az 30 Cm uzunluğunda banyo ayağı yer almaktadır. Peki Banyolarda sadece Banyo Dolapları Kullanılmıyor, Diş Fırçalık, Sabunluk gibi bir çok aksesuarları Banyomuzda muhafaza ettiğimiz Banyo Rafları yer almaktadır. Banyo Rafları gene Lake özelliğe sahip parlak beyaz veya diğer renklerde tercih edilmektedir. BanyoFace.com olarak Banyo raflarında özellikle banyo ve nemli ortamlarda kullanılabilecek türden malzemeler tercih edilmiştir. Banyo Raflarında kesinlikle Nemli ortamlarda Kabarması veya Dökülmesi gibi durumlara yol açabilecek malzemeler özellikle mağazamızda yer almamaktadır. BanyoFace olarak alınması gereken Banyo Raf Modelleri ve Banyo Raf Üniteleri IP65 özelliklere sahip modeller olmasına özen gösteriyoruz. 15 Yıllık Banyo Dolapları Üretim ve Tedarik Tecrübemizi sizler ile paylaşarak, Satın Aldığınız ürünlerde Sağlamlık ve Kalite ile uzun yıllar kullanım sağlamanızı hedefliyoruz. Tüm Banyo Dolapları Modelleri, Banyo Rafları ve Banyo Aksesuarı modelleriniz için doğru adrestesiniz. www.banyoface.com mağazamızdan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Banyolarınız için tüm Banyo Mobilyaları BanyoFace.com'da Sizleri bekliyor. Banyo Rafları ve Banyo Raf üniteleri en uygun fiyat ve BanyoFace Garantisi ile ayağınıza kadar gelmektedir. Banyo Aynaları ve Banyo Aynaları önündeki Raflar hem dekoratif hemde kullanım kolaylığı sağlaması önem arz etmektedir. En Kaliteli Banyo Markalarını bir arada toplayan BanyoFace.com sizlere banyolarınız ve banyo dekorasyonunuz için büyük bir kolaylık sağlamak amacındayız. iyi alışverişler dileriz..

Daha az
Daha fazla